+420 608 33 11 00(po - čt: 8:00 - 17:00, pá: 8:00 - 15:00)

Alarm STK

Agentura Kryštof nabízí jedinečnou službu nazvanou Alarm STK, kterou získají všichni její klienti ZDARMA. Díky této službě se Vám již nestane, že by jste zapomněli na platnost technické kontroly na Vašem vozidle. Agentura Kryštof Vás v rámci služby Alarm STK zdarma upozorní na blížící se vypršení její platnosti. Tuto službu získává každý klient, který si u Agentury Kryštof pojistí své vozidlo či si nechá přes tuto agenturu vyřídit přepis vozidla na odboru dopravy.

V rámci dohledu na bezpečnost silničního provozu je Policie České republiky oprávněna kontrolovat technický stav silničních vozidel a co začal od 1. července 2006 platit současný bodový systém, zapomenutí na platnost technické kontroly se rozhodně nevyplatí! Dle tohoto systému bodového hodnocení Vám totiž může být za řízení vozidla, které je technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích uděleno až 5 trestných bodů, pokuta 5.000,- Kč - 10.000,- Kč a odebrání řidičského průkazu na 6 měsíců – 1 rok

Služba Alarm STK e-mailem ZDARMA

Chcete být informování o končící platnosti technické kontroly na Vašem vozidle? Zdarma Vás budeme informovat e-mailem vždy když se platnos TK bude blížit ke konci. Stačí vyplnit následující formulář.

Jméno a příjmení:
E-mail:
Datum platnosti TK:
Vozidlo:
( SPZ nebo značka a typ )